לייעוץ ראשוני צלצלו 077-4500838
הרשם כאן לקבלת כל הסודות אודות הפרעות קשב וריכוז והתרופות הקונבנציונאליות הקיימות :
הפרעות קשב וריכוז otzarotcenter
הפרעות קשב וריכוז מרכז ההומאופתיה אוצרות - ritalinfree

החזון שלנו

אנו מאמינים, כי זכותו של כל ילד לקבל טיפול הולם, מכבד, ללא תופעות לוואי מסוכנות, ללא נזקים רגשיים ונפשיים ובלי להעמידו בסכנה כלשהי.

אנו מאמינים בכוחו ובתבונתו של כל ילד לרפא את עצמו, כשאנו כאן על מנת לעורר כוחות אלו ולסייע לו לממש זאת.

אנו מאמינים, כי בדיוק כפי שאין שני ילדים זהים, אין גם שתי בעיות זהות, ועל כן תרופה אחת אינה יכולה להתאים לכולם.

אנו רואים בכל ילד עולם ומלואו, כשלכל אחד אישיות ייחודית ובעיה ספציפית. כל ילד זוכה בתרופה הומאופתית אישית, ובהתאמה לבעייתו.

אנו מאמינים, כי ריפוי כרוך בתהליך הדורש זמן, ומשתנה מילד לילד. הקשבה, אהבה, אמון וסובלנות, הם הכלים בהם נשתמש, על מנת לסייע לטיפול להשיג את מלוא השפעתו.

אנו מאמינים כי תפקידנו כמטפלים, להעניק ריפוי של ממש, המטפל בבעיה מהשורש ולאורך זמן, ולא רק במתן "אקמול" רגעי, להחלשה זמנית של התסמינים.

אנו מכבדים את זמנכם וממונכם ולעולם לא נציע טיפול במקרים שאין באפשרותנו לטפל, כמו כן לעולם לא 'נמשוך' טיפול מעבר למה שנחוץ באמת.

איננו מתיימרים לדעת הכל, או להבטיח מאה אחוזי הצלחה, אך נעשה כל שידרש על מנת להשיג הצלחה מלאה

ומעל לכל, אנו מאמינים באמונה שלמה, שלכל ילד מסלול משלו, נסיונות וקשיים שעליו לעבור, והפרעת קשב וההתמודדות עמה, כשלעצמן, הינן אחת הדרכים להשיג זאת.


אני מזמין אתכם לצלצל עכשיו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות מצדכם! לקרוא סיפורי הצלחה של הורים לילדי ADHD שנרפאו, ועל שרות הקו הפתוח מול מערכת החינוך, ובעיקר, להעניק לילדכם את הסיכוי להחלמה המגיע לו.....

שלכם,

 מרכזי אוצרות לטיפול לבעיות קשב וריכוז ADHD

צלצלו עכשיו 077-4500838 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם עוד היום!