לייעוץ ראשוני צלצלו 077-4500838
הרשם כאן לקבלת כל הסודות אודות הפרעות קשב וריכוז והתרופות הקונבנציונאליות הקיימות :
הפרעות קשב וריכוז otzarotcenter
הפרעות קשב וריכוז מרכז ההומאופתיה אוצרות - ritalinfree

הטיפול ההומאופתי בבעיות והפרעות קשב וריכוז

 


מה למעשה יש לטיפול הטבעי ההומיאופתי במרכזי אוצרות להציע לכם? ההומאופתיה מתייחסת לאדם כמכלול שלם ורואה קשר הדוק בין גוף ונפש. ככזו היא מטפלת במקור הרוחני של הבעיה, ולא מסתפקת רק בהחלשה זמנית של הסימפטומים הגופניים והדיכוי שלהם.

לשם כך קיימים למעלה משלושת אלפים תכשירים הומיאופתיים המשמשים לטיפול בבעיות קשב וריכוז, המתאימים למגוון עצום של סימפטומים ומחלות.  התכשירים עדינים, מופקים מחומרים טבעיים, אינם מסוכנים ואין להם תופעות לואי. הם פשוט מאפשרים לכוחות הריפוי הטמונים בגופנו, לזהות את שורש הבעיה שגרם להתפרצות המחלה, ומעוררים את גופנו להלחם עמו ביעילות ולסלק אותו. מה הופך את הטיפול ההומאופתי בילדים ליעיל כל כך?


המערכת הגופנית בילדים אינה 'מורעלת' עדיין כתוצאה מתזונה לקויה, קרינה וזיהום אוויר,  ועל כן הטיפול ההומאופתי פועל עליה כל כך בקלות וביעילות. הטיפול כל כך יעיל ואפקטיבי, עד שבמרבית המקרים ניתן לראות שינוי לטובה כבר בשבועות הראשונים לתחילתו! אתם מוזמנים לקרוא על טיפול הומאופתי ללא התמכרות או תופעות לוואי ולקבל דוגמאות של ילדים עם מקרים שונים שנרפאו בעזרת ההומאופתיה.

בעזרת תישאול מקיף, אנו מבררים כיצד הבעיה מתבטאת אצל הילד שלכם: האם הוא נחבא אל הכלים? האם הוא מנהיג מטבעו? האם הוא אלים? האם יש לו נטייה להרוס? ומאחר שיש סימפטומים רבים ושונים לבעיות קשב וריכוז, יש להתאים לילד שלכם  תכשיר הומיאופתי ייחודי, המותאם רק לו באופן אישי. 

וזה עוד לא הכל! נכון שהגעתם לטפל ב - ADHD , אך פוטנציאל הריפוי ההומאופתי חולש על בעיות נוספות של ילדכם, ברמה הרגשית, החברתית, הגופנית והשכלית.

חשוב! גם במידה והילד שלכם כבר נוטל תרופה שהנוירולוג או הפסיכיאטר רשם לו, ניתן לטפל בעזרת הומאופתיה ולהפסיק בהדרגה את השימוש בתרופה, תוך שיתוף פעולה והתייעצות עם הרופא.

אני מזמין אתכם להתקשר עכשיו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות מצדכם! לקרוא סיפורי הצלחה של הורים לילדי ADHD שטופלו במרכזי אוצרות, ללמוד על החזון שלנו ועל שרות הקו הפתוח מול מערכת החינוך, ובעיקר, להעניק לילדכם את הסיכוי להחלמה המגיע לו.....

צלצלו עכשיו 077-4500838 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם עוד היום!